Kaliper i frenave të sediljeve VW 1H0615424

Kaliper i llojit të frenave (1 piston)

Trashësia e diskut të frenave [mm] 10

Diametri i pistonit [mm] 38

OE Numri 1H0615424


Detajet e produktit

Profili i Kompanisë

Etiketat e produktit

Programi i kalibrit të frenave të makinave të serisë gjermane

Ne jemi të specializuar në kalibrat e frenave për shumicën e makinave të serisë gjermane.Të tilla si VW, AUDI, Mercedes-Benz, BMW e kështu me radhë.Nëse nuk i gjeni pjesët që po gjeni, mirëpritni të na dërgoni pyetje ose të bisedoni me ne në internet.

Referenca nr.

ABS 521302
KALIPER BUDWEG 342251
TRW BHN137E/ BHN137
HENGRA 24.3384-1708.5
BOSCH 0986474876
INXHINIERIA E frenave CA1430R

Lista e pjesëve

KIT RIPARIMI

D41941C

PISTONI

233815

KIT RIPARIMI

203829

KIT PËR MËNGË UDHËZUES

169103

KIT RIPARIMI, DORIZË E frenave të parkimit

209908

POLIM, PISTON

183829

Aplikacione të përputhshme

VW PASSAT (3A2, 35I) (1988/02 - 1997/12)
VW PASSAT Variant (3A5, 35I) (1988/02 – 1997/06)
VW GOLF Mk III (1H1) (1991/08 – 1998/07)
VW GOLF III Variant (1H5) (1993/07 – 1999/04)
VW VENTO (1H2) (1991/11 – 1998/09)
VW CORRADO (53I) (1987/08 – 1995/12)
SEAT IBIZA Mk II (6K1) (1993/03 – 1999/08)

  • E mëparshme:
  • Tjetër:

  • Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni