Lajmet e Kompanisë

 • Our Range of Brake Part in Global Market

  Gama jonë e pjesëve të frenave në tregun global

  WENZHOU BIT AUTOMOBILE PJESË CO., LTD Adresa Nr.2 Ndërtesa e zonës Jiujie, Kunyang Town, Pingyang County, Wenzhou City, Zhejiang E-mail sales@bi...
  Lexo më shumë
 • BIT Company Production Line

  Linja e prodhimit të kompanisë BIT

  WENZHOU BIT AUTOMOBILE PARTS CO., LTD Linja e produkteve në BIT BIT është e specializuar në pjesët e frenave për më shumë se 10 vjet.Ne kemi departamentin tonë të kërkimit dhe zhvillimit për të gjetur më shumë pjesë auto për disa makina.Ne kemi disa produkte kryesore në ...
  Lexo më shumë
 • Brake Caliper Manufacturer

  Prodhuesi i kalibrit të frenave

  Kaliprat e frenave janë të rëndësishme për performancën e frenimit të makinës suaj.I instaluar në kutinë e boshtit të automjetit ose në kyçin e drejtimit, funksioni i tij është të ngadalësojë shpejtësinë e makinës suaj duke gjeneruar fërkim kundër rotorëve ose disqeve të frenave.BIT prodhon kalipera frenash me porosi dhe kalipa të vogla frenash për vario...
  Lexo më shumë